Alla auktioner
Villkor
Köpa
Sälja
Fullständiga villkor
Vanliga frågor
Kontaktuppgifter - Arvika
Öppettider - Arvika
Kontaktuppgifter - Karlstad
Öppettider - Karlstad
Bli kund
Logga in
AUKTIONEN ÄR AVSLUTAD
NR 549808
TORPARLAMPA, Regenerativ Blitz Lampe, Tyskland, 18/1900-tal, H: 75cm, D: 60cm (slitage, 2st glas saknas)
Previous
Next
250 kr
4
250
3
225
1
200
2
125