NR 63531
LARS LERIN "Främmande". Färgträsnitt, signerad och daterad -82, numrerad 152/360. 35x30cm bildytans mått.
Försäljningen omfattas av Följerätt

Mellan våra auktionsorter 100 kr

2200 kr