NR 66145
SKÅP, björk, Art deco, 1930-tal. H:136x 122x 47cm. Slitage, ställvis märken, bla på ovansidan.
2026-01-20 19:15:00

Mellan våra auktionsorter 600 kr

50 kr

12026-01-15 14:05:4050