TAVLA, oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad. 40x31cm bildmått Försäljningen omfattas av Följerätt Avslutas 2026-01-20 19:25:00
Preliminär fraktkostnad Mellan våra auktionsorter 100 kr Efter köp kan du via hemsidan beställa offert för exakt kostnad
550 kr
Högsta belopp att betala vid köp inklusive avgifter skr.
BUDHISTORIK Sidan uppdateras var 60:e sekund
1
550
2
500
1
475
2
300
2
100