BYRÅ 4-lådig, engelsk stil, 1900-talets andra hälft. H:79x 79x 48cm. bruksslitage, ställvis mindre skador. Avslutas 2026-01-17 19:19:00
Preliminär fraktkostnad Mellan våra auktionsorter 400 kr Efter köp kan du via hemsidan beställa offert för exakt kostnad
200 kr
Högsta belopp att betala vid köp inklusive avgifter skr.
BUDHISTORIK Sidan uppdateras var 60:e sekund
4
200
2
175
3
125
2
90
3
80
1
50