Slutar snartSenast inkommet

Produktinformation

BORD, stringmodell, teak, 1950/60-tal.

Objekt

K21026

Karlstad

Frakt ej möjlig

Vinnande bud

0 kr

Auktionen är avslutad

Budhistorik:

Egenskaper

  • Djup

    32 cm

  • Höjd

    49 cm

  • Bredd

    62 cm

  • Skick

    bruksslitage