Produktinformation
BORD, stringmodell, teak, 1950/60-tal.
Objekt
K21026
Karlstad
Frakt ej möjlig
Vinnande bud
0 kr
Auktionen är avslutad
Budhistorik:
Egenskaper
Djup
32 cm
Höjd
49 cm
Bredd
62 cm
Skick
bruksslitage
Objekt
K21026
Karlstad
Frakt ej möjlig
Vinnande bud
0 kr
Auktionen är avslutad
Budhistorik:
Djup
32 cm
Höjd
49 cm
Bredd
62 cm
Skick
bruksslitage