Produktinformation
PORSLINSHUND
Objekt
K21668
Karlstad
Frakt möjlig från 200 kr
Önskas frakt utanför Sverige, kontakta oss innan budgivning
Vinnande bud
0 kr
Auktionen är avslutad
Budhistorik:
Egenskaper
Höjd
16cm
Skick
Bruksslitage, krackelering
Längd
20cm