Produktinformation
KARMSTOL, 1950/60-tal.
Objekt
K21010
Karlstad
Frakt ej möjlig
Vinnande bud
0 kr
Auktionen är avslutad
Budhistorik:
Egenskaper
Skick
bruksslitage
Objekt
K21010
Karlstad
Frakt ej möjlig
Vinnande bud
0 kr
Auktionen är avslutad
Budhistorik:
Skick
bruksslitage