Produktinformation
LENA CRONQVIST litografi 54/170 signerad
Objekt
K21383
Karlstad
Frakt ej möjlig
Vinnande bud
0 kr
Auktionen är avslutad
Budhistorik:
Egenskaper
Längd
73*53 cm
Objekt
K21383
Karlstad
Frakt ej möjlig
Vinnande bud
0 kr
Auktionen är avslutad
Budhistorik:
Längd
73*53 cm