Produktinformation
ryska dockor 2 st 1900-talets slut
Objekt
K21302
Karlstad
Frakt möjlig från 200 kr
Önskas frakt utanför Sverige, kontakta oss innan budgivning
Vinnande bud
0 kr
Auktionen är avslutad
Budhistorik:
Egenskaper
Höjd
34cm och lägre
Skick
bruksslitage