Produktinformation
SKRIVBORD 1900-talets första hälft.
Objekt
K21037
Karlstad
Frakt ej möjlig
Vinnande bud
0 kr
Auktionen är avslutad
Budhistorik:
Egenskaper
Djup
59 cm
Höjd
77 cm
Bredd
114 cm
Skick
slitage
Objekt
K21037
Karlstad
Frakt ej möjlig
Vinnande bud
0 kr
Auktionen är avslutad
Budhistorik:
Djup
59 cm
Höjd
77 cm
Bredd
114 cm
Skick
slitage