Produktinformation
SYBORD 1900-tal
Objekt
K21013
Karlstad
Frakt ej möjlig
Vinnande bud
0 kr
Auktionen är avslutad
Budhistorik:
Egenskaper
Djup
42 cm
Höjd
73 cm
Bredd
59 cm
Skick
bruksslitage, ovandel sitter löst
Objekt
K21013
Karlstad
Frakt ej möjlig
Vinnande bud
0 kr
Auktionen är avslutad
Budhistorik:
Djup
42 cm
Höjd
73 cm
Bredd
59 cm
Skick