Produktinformation
TAKLAMPA, Swedish Modern, Ca 1940-tal
Objekt
K21238
Karlstad
Frakt möjlig från 260 kr
Önskas frakt utanför Sverige, kontakta oss innan budgivning
Vinnande bud
0 kr
Auktionen är avslutad
Budhistorik:
Egenskaper
Skick
Bruksslitage, 2 kupor spräckta. Smånagg förekommer, färgsläpp förekommer
Längd
63cm