Produktinformation
TAVLA, Olle Rhönnstad, signerad, olja på duk
Objekt
K19892
Karlstad
Frakt möjlig från 200 kr
Önskas frakt utanför Sverige, kontakta oss innan budgivning
Vinnande bud
0 kr
Auktionen är avslutad
Budhistorik:
Egenskaper
Bredd
25,5cm bildmått
Storlek
43,5x35,5cm
Skick
Bruksslitage
Längd
33,5cm bildmått